Mirjam Lepik

Tants on minu jaoks elus edasiviiv jõud, mis aitab üle saada raskematest hetkedest ning muudab kõik hea veelgi paremaks. Olen olnud väiksest peale energiline ja sportlik, kuid tõelise tantsupisiku süstis minusse treener Regina Teino, kelle trennides olen juba 15 aastat Club Freestyle stiili harrastanud. Seetõttu mõistan, kui oluline roll on treeneril lapse huvide välja kujunemisel.
Põhistiili kõrvalt olen aastate jooksul käinud ka mitmete teiste tantsustiilide trennides ennast täiendamas. 2012. aastal osalesin Eesti-Rootsi vahelises hip-hop tantsuprojektis, mille tulemusena valmis Gotlandil ja Tallinnas etendunud tantsulavastus “Dancing on the Ringmur”. Lisaks olen tantsinud Brilliance Entertainment tantsugrupis ning andnud 3 aastat erinevates lasteaedades tantsutrenne. Tantsimise kõrvalt olen kogu oma elu tegelenud näitlemisega, mis on andnud mulle hea eneseväljendusoskuse ning palju lava- ja esinemiskogemust.
Tantsimine on see, mis võimaldab mul ennast välja elada, pingeid maandada ja teeb mind alati kirjeldamatult rõõmsaks. Soovin samasugust elamust pakkuda ka enda õpilastele!