Tantsu hinnakiri

PROOVITRENN

Oma treeningstiili leidmiseks saab külastada TASUTA kahe stiili ühte tundi (ühe nädala jooksul)! Kui otsustad edaspidi mitte osaleda siis trenni eest tasuma ei pea, kui aga otsustad trennis edasi käia, siis arvestatakse proovitund kuumaksu sisse või tasutakse üksiktrenni hinna alusel. Kui soovid selle nö oma stiili leidmiseks külastada rohkem erinevate stiilide trenne, siis saab seda teha proovikuu hinna raames :)!

NB! Suvekampaania ajal proovitrenni soodustus ei kehti!

TASUTA

ÜKSIKTRENN 1h

1x1h või 1x40min

10.-

ÜKSIKTRENN 1,5h

 1×1,5h 

15.-

ÜKS STIIL 2x1h (NOORED, TÄISKASVANUD)

KUUTASU (stiil, kus trennid toimuvad 2x1h nädalas)

48.-

ÜKS STIIL 2,5h (NOORED, TÄISKASVANUD) / Ballett (A ja K )

KUUTASU (stiil, kus trenn toimub 2x nädalas, ühel korral 1h ja teisel korral 1,5h)

53.-

ÜKS STIIL 1h (NOORED, TÄISKASVANUD)

KUUTASU (stiil, kus trennid toimuvad 1x1h nädalas või poole kuu tasu stiilis, kus trenn toimub 2x1h nädalas) 

33.-

ÜKS STIIL 1,5h (NOORED, TÄISKASVANUD)

KUUTASU (stiil, kus trennid toimuvad 1×1,5h nädalast) 

43.-

TAHAKS VEIDI VEEL 3h

KUUTASU (trennid 3x1h või 2×1,5h nädalas). 

63.-

KAKS STIILI 4h

KUUTASU (trennid 4X1h nädalas). 

73.-

KOLM STIILI 6h

KUUTASU (trennid 6X1h nädalas). 

83.-

TANTSUHOOLIK

TANTSUHOOLIK ehk TantsiNiiKuisJaksad!

 

Käi piiramatult kõigis tantsutrennides ja maksa 93.- kuus VÕI kui maksad terve hooaja korraga, siis hind 533.- (seega kuu 59,22.-)
 
* Tantsuhooliku paketi korral tuleb arvestada tingimusega, et see tuleb tasuda ühe korraga täissummas ning seda ei saa muuta, ümber vahetada ega tasaarveldada mingil moel.

Kuu 93.- / Hooaeg 533.-

VÄIKELASTE TRENNID 1x NÄDALAS

KUUTASU (trennid 1×40 min nädalas)

28.-

VÄIKELASTE TRENNID 2x NÄDALAS

KUUTASU (trennid 2×40 min nädalas) 

38.-

VÄIKELASTE TRENNID 3x NÄDALAS

KUUTASU (trennid 3×40 min nädalas)

48.-

SUVE 5x SOODUSKAART

KEHTIB JUUNI-AUGUST NII FITNESSIS KUI KA TANTSUTRENNIDES!
Suve sooduskaardi 1x hind on 5x kaardi puhul 5.-. Kehtib juunist augusti lõpuni, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. NB! Kaarti saab soetada läbi meie fitnessi e-poe ehk mine fitnessi tunniplaani ja sealt edasi e-pood!

Teised soodustused ei kehti.

25.-

NB! Tantsu- ja fitnessklubis TantsuGeen ei ole tüütuid aastalepinguid, aga olles ise sõbralikud ja vastutulelikud, eeldame kõigilt TantsuGeeni maksetingimustest ning kodukorrast kinnipidamist!

Meil on veidi pisem, aga see-eest hubane trennikodu, seega meil administraatorit ei ole, kui jääd millegagi kohapeal hätta, siis küsi julgelt – treener või õpilane aitab.

SOODUSTUSED (korraga saab kasutada üht soodustuse varianti)

1. Makstes 3 KUUD korraga 5%*
    Makstes 6 KUUD korraga 10%*
    Makstes 9 KUUD korraga 15%*
* Makstes korraga 3-9 kuud korraga, siis tuleb silmas pidada, et see ei kehti koos teiste soodustustega ning seda ei saa muuta, ümber vahetada ega tasaarveldada mingil moel.

2. Tantsupere -15% – ühest perest käib trennis kaks või enam inimest (ei kehti koos teiste soodustustega)

3. TopeltGeen -15%! Käies nii tantsu– kui fitnesstundides, kehtib Sulle  TopeltGeeni soodustus -15%. NB! Ei rakendata koos teiste soodustustega ning siis kui tasud üksiktrenni alusel! Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen!

 

MAKSETINGIMUSED (kõik sellega seonduv käib AINULT läbi e-maili trennitasu@tantsugeen.ee)

 • Proovitrenn – oma treeningstiili leidmiseks saab külastada TASUTA kahe stiili ühte tundi (ühe nädala jooksul)! Kui otsustad edaspidi mitte osaleda siis trenni eest tasuma ei pea, kui aga otsustad trennis edasi käia, siis arvestatakse proovitund kuumaksu sisse või tasutakse üksiktrenni hinna alusel. Kui soovid selle nö oma stiili leidmiseks külastada rohkem erinevate stiilide trenne, siis saab seda teha proovikuu hinna raames :)!Ühe trenni pikkus on vastavalt trennile 40 või 55 minutit.
 • Trennide eest tasumine toimub kalendrikuu alusel sularahas või pangaülekandega.
 • Üksiktrenni eest tasumine toimub ENNE TRENNI SULARAHAS.
 • Maksetähtaeg on iga kuu 5.kuupäev (kuutasu tasutakse ette). Kui antud kuupäevaks tasuda ei sobi, siis palume sellest EELNEVALT teavitada (trennitasu@tantsugeen.ee) ja lepime kokku muu maksetähtaja.
 • Arveid me igakuiselt kõikidele õpilastele ei väljasta, aga kui on soovi arvet kas ühekordselt või igakuiselt saada, siis kirjuta oma soovist täpsemalt trennitasu@tantsugeen.ee .
 • Kuutasusid ei tagastata ega tasaarveldata.
 • Kui mõni trenn jääb tegemata, siis seda saab järele või ette teha lisaks oma trennidele AINULT sama kalendrikuu jooksul (trenne saab eelnevalt läbi e-maili trennitasu@tantsugeen.ee kokku leppides järele ja ette teha ka teiste treenerite trennides).
 • Eelmise kuu kasutamata treeninguid EI SAA järele teha järgmisel kuul, selle kuu eest trennimaksu tasumata.
 • Igal tantsustiili grupil, millel on trennid üks tund kaks korda nädalas (1 tund 2x nädalas), tulema kuus kokku 7 tundi. Kui trenne peaks mingil põhjusel tulema kuus vähem (koolivaheaeg vms), siis tehakse puuduolevad tunnid kokkuleppel treeneriga ette või järgi. Kui tunde peaks mingil põhjusel tulema kuus rohkem kui seitse tundi, siis juurde midagi muidugi maksma ei pea. Oluline, et hooaja vältel oleks sellisel grupil ühes kalendrikuus kokku keskmiselt 7 tundi trenne.
 • Pikemate puudumiste (reisimine, haigus vms) korral tasaarveldamiseks palume võtta ühendust trennitasu@tantsugeen.ee. Pikemad puudumised algavad alates kolmest nädalast ehk alates viiest järjestikust puudutud trennist. Pikemaid puudumisi arvestame AINULT siis, kui nendest on ETTE TEAVITATUD!
 • Osaledes trennides tuleb kinni pidada TantsuGeeni kodukorrast, maksetingimustest!
 • Põhjalikud maksetingimused saadetakse kõikidele trenni tulijatele ning on tantsugeenlasele kohustuslikud lugemiseks ja järgmiseks! Kui Sinul mingil põhjusel reegleid ei ole, siis kirjuta sellest trennitasu@tantsugeen.ee

Tantsu- ja fitnessklubi TantsuGeen pangarekvisiidid:

SAAJA: JustDanceCenter OÜ
PANK (vali sobivaim):
·      SEB: EE521010220117488013
·      SWEDBANK: EE212200221053068276
SELGITUS:
·      Trenni ja grupi nimi
·      Õpilase nimi, kui see ei lange kokku maksja nimega
·      Kuu, mille eest tasud
Näide: Club Freestyle N2, Kati Karu, oktoober 2016

TULUMAKSUTAGASTUS. JustDanceCenter OÜ õppekavad on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, seega saavad treeningute tasust tagasi küsida tulumaksu kõik kuni 18-aastased TantsuGeeni õpilased. Andmeid eelmise aastanumbri kohta kogume vahemikus 15.detsember KUNI 15.01. Palume info edastamisega mitte hilineda! Info tuleb saata tulumaksutagastus@tantsugeen.ee. Täname!