Fitness

NB! Enne esmaskordset tulekut!

Enne esmakordset TantsuGeeni tulekut kontakteeru kindlasti info@tantsugeen.ee või helista ühele nendest numbritest 53446749, 53413790, 5055756.

KOHTUMISENI :)!

PROOVITRENN

Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida!

TASUTA

ÜKSIKTRENN

1x tasu

10.-

TRENNIHOOLIK

TRENNIHOOLIK ehk TreeniNiiKuisJaksad  fitnessis!

Kuu aega piiramatus koguses trenne. Kehtib 1 kalendrikuu. Ka siin puuduvad TantsuGeenis totrad aastalepingud, lepingutasud jms :)

55.-

"Hommik on õhtust targem!" 5x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 6.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

30.-

"Hommik on õhtust targem!" 10x kaart

1x hind on 10x kaardi puhul 5.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

50.-

"Hommik on õhtust targem!" 15x kaart

1x hind on 15x kaardi puhul 4.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

60.-

5x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 7.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 1x nädalas trennis on kuutasu 28.-  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

35.-

10x kaart

1x hind on 10x kaardi puhul 6,50.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 2x nädalas trennis on ühe kuu tasu seega 52.- (jagades korrad ära kahe kuu peale, on ühe kuu tasu 32,50.-)  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

65.-

15x kaart

1x hind on 15x kaardi puhul 5.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 2x nädalas trennis on kuutasu seega 40.-  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

75.-

MAKSETINGIMUSED (küsimuste korral kirjuta trennitasu@tantsugeen.ee)

Tantsu- ja fitnessklubis TantsuGeen ei ole tüütuid aastalepinguid! Olles ise sõbralikud ja vastutulelikud, eeldame me kõigilt TantsuGeeni osalejatelt maksetingimustest ning kodukorrast kinnipidamist.

SOODUSTUS: TopeltGeen -15%! Käies nii tantsu– kui fitnesstundides, kehtib Sulle  TopeltGeeni soodustus -15%. NB! Ei rakendata koos teiste soodustustega ning siis kui tasud üksiktrenni alusel! Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen!

Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen.

 • NB! ALATES september 2018 toimub fitnessi alla kuuluv trenn alati, kui see tunniplaanis kirjas on :)
 • Trenni broneerimine/broneerimise tühistamine on võimalik kuni vastava tunni alguseni.
 • Meil on veidi pisem, aga see-eest hubane trennikodu, seega meil administraatorit ei ole. Kui jääd millegagi kohapeal hätta, siis küsi julgelt – treener või õpilane aitab :)
 • Kõikidesse rühmfitness ning keha ja meel trennidesse tuleb eelnevalt broneerida koht. Selleks mine: TUNNIPLAAN – FITNESS.
 • Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida.
 • Trenni tulles peab KINDLASTI olema eelnevalt trennitasu makstud või siis tegema seda kohapeal, soetades kas korrakaardi, makstes paketi eest või makstes üksiktrenni alusel ENNE TRENNI. Kohapeal saab trenni eest tasuda AINULT sularahas ja seda saab teha kas kontorisse või treeneri kätte. 
 • Trenniga liitumine ilma eelneva broneerimiseta on võimalik vaid juhul, kui valitud trennis on kohapeal veel vabu kohti.
 • Kui oled broneerinud koha, aga trenni ei tule ning jätad broneeringu tühistamata, siis arvestatakse see KÄIDUD KORRANA (eranditult kõikide selliste kordade korral)!
  NB! Sama kohustus kehtib ka siis, kui oled soetanud “Treenin nii kuis jaksan” paketi ning sellisel juhul lisatakase SINU JÄRGMISE KAARDI/PAKETI MAKSUMUSELE IGA BRONEERITUD KORRA EEST 5.-
 • Trennide eest tasumine toimub 5x, 10x, 15x või paketi “Treenin nii kuis jaksan” alusel kohapeal treenerile sularahas, läbi meie E-POE  või pangaülekandega.  Pangarekvisiidid on maksetingimuste lõpus. Tasudes läbi E-POE seob süsteem automaatselt kaardi Sinu kontoga ning saad seda kasutama hakata.
 • Üksiku trenni eest tasumine toimub ENNE TRENNI SULARAHAS VÕI LÄBI MEIE E-POE. 
 • 5x, 10x ja 15x kaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud. Treenin nii kui jaksan paketi kehtivusaeg on 1 kalendrikuu. 
 • Kuna meil puuduvad korrakaardid füüsilisel kujul, siis käidud kordi saad kontrollida läbi meie kodulehe minnes TUNNIPLAAN – FITNESS – MINU BRONEERINGUD.
 • Kaartide kehtivusaega pikendada ei ole võimalik! Kõikide korrakaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud alates päevast, millal olete kaardi ostnud ning TreeninNiiKuisJaksan paketi kehtivusaeg on 1 kalendrikuu. Näide korrakaartide puhul: kui kaart on ostetud 25.11.2015, siis kehtib see kaart kuni 25.01.2015 (sõltumata kuupäevade arvust vms). Näide “Treenin nii kuis jaksan” paketi puhul: kui kaart on ostetud 25.11.2015, siis kehtib see kaart kuni 25.12.2015.
 • Osaledes treeningutes tuleb kinni pidada TantsuGeeni kodukorrast ja maksetingimustest!
 • Trennitasusid ei tagastata ega tasaarveldata.
 • Küsimuste või arve soovi korral saada e-mail trennitasu@tantsugeen.ee.
Tantsu- ja fitnessklubi TantsuGeen pangarekvisiidid:
SAAJA: JustDanceCenter OÜ
PANK (vali sobivaim):
·      SEB: EE521010220117488013
·      SWEDBANK: EE212200221053068276
SELGITUS:
·      Tasumise kuupäev
·      Kas tasud 5x, 10x, 15x kaardi või “Treenin nii kuis jaksan” paketi eest
·      Õpilase nimi, kui see ei lange kokku maksja nimega
Näide: 01.11.2015, 15x kaart, Kati Karu