Kasulikku

KKK

Oleme meie kodulehele kogu info kirja pannud, kuid UUELE TULIJALE on põhilised küsimused siia kokku koondatud.

 1. Mis koht see TantsuGeen on?

Tantsugeeni stuudio asutasid tantsijad ja treenerid Monika Tuvi ja Regina Teino 12 aastat tagasi, et luua koht, kus kõigil oleks mõnus, kodune ja tore olla! Pikalt olime Rotermanni kvartalis, alates 2023/24 hooajast T1s. Meie juures on sadu ja sadu vahvaid tantsijaid, lustakatest jalgadest igavesti noorteni. Jah, käime ka võistlustel, kuid peamine eesmärk on tantsurõõm. Lisaks on meil ka sinu tantsukeha toetavad joogad ning Pilates.

 1. Millised on Tantsugeeni tantsustiilid?

Meil on 20-30 erinevat stiili, meie firmamärk Club Freestyle (CFS), nii showtantsu, kaasaegset, tänavatantse, ladinat ning eraldi laste ja noortele mõeldud trenne. Lisaks keha ja meele trennid, kõik stiilid leiad SIIT https://tantsugeen.ee/stiilid/

 1. Kuidas toimub tundidesse registreerimine ja milline on tundide ajakava?

Esimest korda tantsutrenni tulles palun registreeri ennast kodulehelt SIIT. Sulle tuleb meilile vastus täpse infoga ning hooaja vältel saad infot treenerilt või kliendisuhete juhilt.

Tunniplaan kehtib terveks hooajaks september-mai, koolivaheaegadel täiskasvanute trennid toimuvad kõik, noorte trennide kohta saadab treener eraldi info.

Keha ja meele tundidesse saad registreerida korrapõhiselt SIIT 

 1. Kas Tantsugeen pakub tunde erinevatele vanuserühmadele ja tantsutasemetele?

Meie moto on, et tantsimine sobib ja on kõigile! Trennigruppe on alates 3aastastest (Lustakad) kuni…kuni sa tantsida jaksad 😊

Tasemete osas on tunniplaani juurde märgitud, kui tund on mõeldud kesktasemele(K)/edasijõudnutele(E), kuid pigem oled Sa oodatud alati proovima, tahtmine ja püüdlus on olulisimad!

 1. Kas kohe peab liituma või saab ka proovida enne?

Kõikidele uutele (2a jooksul mitte käinud) saavad 2 proovitrenni tasuta ning proovikuu -50% soodustusega.

 1. Kui mulle ei meeldi, kuidas saan loobuda?

Kui sulle tundub, et see stiil, treener või kellaeg ei ole päris sulle, siis võta meiega ühendust ja vaatame koos, kas oleks midagi sobivamat. Meile on olulisim, et sul oleks hea. Kas keset hooaeg trenni vahetada meie juures on okei!

 1. Millised on teie treenerid?

Meil u 20 erineva tausta treenerit, kõikidel on kogemust ning keegi ei vii läbi tunde esimest korda 😊  Kõikide treenerite kirjeldused, pildid ja kontaktid leiad SIIT https://tantsugeen.ee/treenerid/

 1. Kas Tantsugeen korraldab avalikke esinemisi või üritusi, kus saan osaleda?

Hooaja vältel on võimalusi nii võistlusteks kui ka esinemisteks, see oleneb ka treeninggrupist. Käime Kuldsel Karikal, Happy Dancel, Koolitantsul ning esinemas erinevatel avalikel üritustel. Taaskord, kõik on alati oodatud. Lisaks käib showgrupp ka artistidega koos esinemas (uuri meilt otse lähemalt nende gruppide kohta).

 1. Milliseid lisavõimalusi pakute lisaks tantsutundidele?

Meil on SIIN tunniplaanis ka joogad ning Pilates, et keha tugevdada ning painduvust parandada.

 1. Kuidas toimub tasumine tundide eest?

Meil ei ole lepingut, tasumine on kuupõhiselt ning hinnad on vastavalt tundide arvule nädalas. Kogu info tantsutrenni hindade kohta leiad SIIT: https://tantsugeen.ee/tants-hinnad/

Keha ja meele tundidesse saad registreerida korrapõhiselt ning tasuda korrakaartidega https://tantsugeen.ee/fitness-hinnad/

 1. Kas pakute ka soodustusi?

Perekaart (15-25%), TopeltGeen (15%),  TantsuPere (15%), makstes mitu kuud korraga soodustus (5-15%), info SIIN

TantsuGeeni õppekavad on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, seega saavad treeningute tasust tagasi küsida tulumaksu kõik kuni 18-aastased TantsuGeeni õpilased.

 1. Kuidas saad meiega ühendust võtta, kui sul on küsimusi?

Kui soovid lisainfot, kirjuta info@tantsugeen või kontaktidelt: https://tantsugeen.ee/kontakt/

 

 

RUUMIDE RENT

Asume T1 keskuses, kui soovid trennides ruume rentida regulaarselt pikema perioodi peale, siis kirjuta info@tantsugeen.ee

Kui soovid teha meie juures workshoppe ehk kasutada üksikuteks kordadeks ning asjaga on kiire kiire, siis kirjuta meile ka sotsiaalmeediasse.

MERCH

TantsuGeen on teinud kõik oma merchi sellise, et sul oleks trennis käimine veelgi mugavam ja praktiline ning lisaks näevad need ägedad välja!

Riidest kandekott mõõtudega38x42cm, sangade pikkus 65cm. Materjaliks must orgaaniline puuvill ehk ökosmöko

Desovahend – ülimugav sprei! Kasutusvalmis käte desinfektant on värv- ja lõhnainevaba ning kätele kandes kuivab kiiresti. Lisaks sisaldab käenahka pehmendavaid komponente. Ja päriselt ka – see on parim deso turul!

Ülimugav mikrofiiber rätik, kokkuvoldituna läheb väikseks ning kuivatab hästi. Saadaval kahes suuruses: suur 70x140cm / väike 50x30cm

BPA vaba joogipudel – BPA-vaba joogipudel on trenni kaasa haaramiseks väga mugev, sest pudelil on ka väike sang ning ühtlasi on võimalus ka filtrisse panna erinevaid värskeid puuvilju/marju :)

Spordikott: kaks erinevat kandmisviisi, suur sang üle õla ja väiksemad käes hoidmiseks. Ees pikk sahtel, eraldi jalanõude sahtel küljel, võrk ees, sees eraldi lukuga sahtel. Mustast vetthülgavast (dussialla siiski ära mine sellega) materjalist superkott!

Unisex musta värvi pusa – orgaaniline puuvill, ees tasku, kapuutsiga. Taga ja kapuutsil TantsuGeeni logo.

Kirjuta meile või küsi stuudiost kohapealt!