Latin N (7.-12.a) / ALUSTAB JAAN 2024

Latin trennis tantsime erinevaid rütmilisi ja kaasahaaravaid Ladina-Ameerika tantse nagu: samba, cha-cha-cha, rumba, pasodoble ja jive. 

Need tantsud on tuntud oma elava rütmi, kirgliku liikumise ja erksate kostüümide poolest ning sageli esitatakse neid võistlustel, etendustel ja sotsiaalsetel üritustel.   

Samba, see on rõõmus ja energiline liikumine. 

Cha-cha-cha on pärit Kuubalt ja on saanud nime korduvast “cha-cha-cha” sammust. Rumbat iseloomustavad aeglased ja kirglikud sammud. 

Pasodoble on inspireeritud Hispaania tüüpilisest härjavõitlusest. 

Jive sündis Ameerikas, ajal mil rock’n’roll muutus populaarseks. Jive’i iseloomustavad kiired ja hüplevad sammud. 

Tantsimine tulevab kasuks nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. See on füüsiline treening, mis annab sulle hea kehahoiaku ja tasakaalu. Õpid paremini oma keha koordineerima, aju treenima ning saad väljendada ennast läbi tantsu. Tantsimine nõuab regulaarset praktiseerimist ja järjepidevust, mis aitab arendada enesedistsipliini ja sihikindlust. Tantsimisega saad kaasa ka hulganisti enesekindlust.


Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 44
sdsdf
Registreeri treeningule