Tatjana Kreit

Minu teekond spordis, sai alguse 2010 aastal. Enne seda tegelesin aktiivselt tantsimisega. Peale lapse sündi tegin väikese pausi kuid kodus jätkasin kergema üldfüüsilise trenniga.

2011 aastal lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning oman meditsiinialast kõrgharidust. Hetkel töötan õena tromboosikabinetis ja minu tööülesandeks on patsientide nõustamine. Treenerina olen töötanud alates 2013.a. Olen end täiendanud spordialastel koolitustel ja seminaridel ning tööga seoses ka psühholoogia kursustel (teemadel: kuidas õpetada inimesi, kuidas neid motiveerida, kuidas olla edukas suhtleja jne). Lisaks oman BodyPump ja BodyBalance litsentsi.

2011 aasta osutus minu jaoks pöördeliseks kui osalesin esimest korda Bikini Fitnessi võistlustel ning sealt saigi alguse minu edasine areng jõutreeningutes. Minu jaoks on treeningud võimalus olla ilusam, hormoonilisem ja kindlasti tervem ning terviklikum inimene.

Enda motoks pean seda, et kui ma midagi teen, siis annan endast alati parima ja olen pühendunud tegevustesse. Sport on minu kirg. Elu unistus – finess for everyone for a fitter Planet!

Tatjana tunnid TantsuGeenis: FitMom