Reet Kermas

Olen huvi tundnud paljude liikumissüsteemide vastu ja tegelenud mitmesuguste aladega Kundalini joogast kõikvõimalike aeroobsete alade ja jõutreeninguteni. Pilatese avastasin enda jaoks aastal 2007 ja kuna see keha ning meele treening toetas hästi mu keha ja aitas toime tulla mitmesuguste mind kimbutanud tugi-liikumiselundkonna probleemidega, jätkasingi juba ainult Pilatese treeningutega, minnes hiljem sellesse süvitsi.

Olen Corpus Pilates Studios Mat Foundation (baaskursus) ja Level I ja II (1 ja 2 tase), Cadillac ja Reformer, Foundation (baaskursus) litsenseeritud treener, õppinud klassikalise Pilatese edasiarendaja Kelly McKinnon ja Kaisa Marrani juhendamisel. Samuti olen kogu oma Pilatese treeneri karjääri algusest peale suurt huvi tundnud inimkeha toimimise, anatoomia ja füsioloogia vastu, osalenud arvukatel Pilatese ja füsioteraapia alastel täiendkursustel ning püüdnud võimalikult palju praktilisi kogemusi omandada. Olen juhendanud Pilatest väga paljudes spordiklubides, sh Audentes, Tantsuakadeemia, Arctic, ja paaris Pilatese stuudios, City Pilates ja Mindfulbody.

Peale paariaastast pausi aktiivsest Pilatese treeneri ametist, olles vahepeal seljatanud tervisemured ja end täiendanud veelgi, naudin teekonda harmoonilise liikumise suunas ja seda, et saan jagada teadmisi, mis on mind nii palju positiivselt puudutanud, olla Pilatese huviliste avastamisrõõmu, enesetunde paranemise ning põnevate muudatuste tunnistajaks mõttemaailmas ja ellusuhtumises. Olen leidnud Pilateses vastuse ja lahenduse paljudele tervise kitsaskohtadele, ning olen leidnud endale suure väljakutse nautida tööd just ka selliste õpilastega, kes ise vigastustest taastuvad ja erinevate terviseisunditega toime peavad tulema elu kvaliteeti säilitades.