Tantsi nii kui jaksad – eripakkumine!!!

Sina ja ka Sinu pere saab teha piiramatus koguses trenne ja seda kokku 48 EUR  eest!

Selleks, et Sina või keegi Sinu perest saaks lisatrenne teha, toimi järgnevalt: 

  • Saada e-mail info@tantsugeen.ee ja lisa sinna oma või lapse praeguse grupi nimi.
  • Stiil/stiilid, millega soovid lisaks liituda, valikus on:

LASTELE JA NOORTELE (kuni 16a)
Lustakad Jalakesed, Lustakate Ballett, Showdance, Break, Street, Street Jazz, Club Freestyle, CFS Show Junior, Urban Show

TÄISKASVANUTELE
CLUB FREESTYLE (CFS), CLUB FREESTYLE OLDSCHOOL (30+), URBAN SHOW, URBAN CONTEMPORARY, VOGUING , HOUSE (30+), STREET, HIPHOP HEELS

  • Fitnessitrennides osalemiseks mine https://tantsugeen.ee/fitness-kalender/, leia sobivad trenn ja broneeri koht (min 2h enne trenni algust). Kui sul ei ole Hopitudes kontot, siis saad selle endale kiirelt luua e-maili või Facebooki kaudu. NB! Lisaks meie erinevatele suurepärastele joogatreeningutele (Näojooga, Vinyasa Flow, M.A.I Jooga, YogaFunc, Ashtanga Yoga) lisame kolmapäevadele Zoomi üldfüüsilised fitnessitreeningud Eesti vingete külalistreenerite poolt. PS. Kui Sulle mõni konkreetne trenni aeg ei sobi, siis registreeri end siiski tundi ning registreerinutele saadetakse salvestus, mida saab  7 päeva jooksul järele teha :).
  • Tasumine toimub endiselt 5.kuupäevaks (või varem kokkulepitud kuupäevaks) ja selgitusse panna LISAKS tavapärasele sisule ka sõna ALL-IN. Nt. Kati Karu, CFS1, aprill 2021, ALL-IN!

JAH, SA SAID ÕIGESTI ARU, et kui Sina või Sinu laps käib meie juures  ja kuutasu on õigeaegselt tasutud, siis tuleb vaid enda ALL-IN pakkumise soovist ülalpool mainitult teada anda ning siis võite terve perega koos 48 EUR eest nii laste/täiskasvanute tantsutrenne kui ka jõu- ning lõõgavastavaid joogatrenne nautida 😊!TRENN (3)