Vogue (1x2h)

Voguing ehk Vogue on alguse saanud 20 sajandi I poolel, kuid on tuntud selle nime all alates 1980ndatest. Vogue’i sünnikoht on Harlem ning see on välja arenenud LGBT ballikultuurist. Tänaseks on Vogue osaliselt leidnud ka oma tee suurema publikuni (Madonna laul „Vogue“, bänd Kazaky & lauljatar FKA Twigs). Tantsitakse house muusika järgi, kuid eksperimenteerime ka erineva muusikaga! ;)

Trennides õpime erinevaid vogue stiile: old way, new way, vogue femme & runway. Teeme lahedaid kavasid, harjutame tantsustiili põhisamme ja elemente ning õpime improviseerima. Koos meie toredate tantsukaaslastega käime ennast proovile panemas või teistele kaasa elamas tantsuvõistlustel, mida nimetatakse Vogue Ballideks. Aitame sul avastada oma tugevusi ja täita oma isiklikke tantsulisi eesmärke. Ja mis peamine: LET’S HAVE FUN!

Voguingus on rõhk tantsija karakteril ning see stiil annab sulle võimaluse end ümberkehastuda, enesekindlust kasvatada ja ennast väljendada. Vogue on avatud kõigile! Tantsi olenemata soost, riietusest või orientatsioonist! TANTSIMA!

Riietus/jalanõud:

Berit Silvia Kondratjev

Loe rohkem
Registreeri treeningule