Parim aeg tantsutrennidega (taas)liitumiseks on jaanuar!

Jaanuar on justkui tühi leht, valmis täituma uute seikluste ja kogemustega!

Miks mitte teha sellest aastast oma parim aasta seni? Üks suurepärane viis selleks on liituda Tantsugeeni trennidega. Meie küll usume, et “new year, new me” võib olla tõsi, sest uus aasta toob uue hingamise ja nii mõnegi jaoks on see uue lehekülje keeramine.

Uue aasta lubadused ja motivatsioon: Jaanuar algab sageli uusaastalubaduste seadmisega. See on aeg, mil inimesed mõtlevad oma eesmärkidele ja soovivad teha muudatusi oma elus. Treeninguga alustamine on suurepärane võimalus nende lubaduste täitmiseks. Meie juures leiad armsalt suure ja paljude võimalustega tantsukodu, kus on eraldi trennid lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Talvine väsimus: Pimedad ja külmad talvekuud võivad meid mõjutada nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Treening aitab tõsta energiataset, parandada meeleolu ning tugevdada keha vastupanuvõimet. Tule ja naudi tantsu, mis lisavad päevale positiivset energiat ja rõõmu.

Tervise paranemine: Tervis on meie kõige suurem aare. Treeninguga alustamine ja regulaarne kehaline aktiivsus aitavad parandada südame tervist, suurendada vastupidavust ning vähendada stressi. Tule trenni ja hoolitse enda eest!

Sõpradega koos: Treening koos teistega on lõbusam ja motiveerivam. Tantsugeen on täis toetavaid ja sõbralikke inimesi, kes jagavad sinu muresid ja rõõme (kui sa seda soovid :) . Üheskoos on võimalik saavutada rohkem ning luua püsivaid sidemeid.

Tule ja ühine meiega ja saad kaks tasuta proovitrenni ning esimese proovikuu -50% soodsamalt!

 

TantsuGeeni pere ootab  Sind!