Kink sussi sisse või kuuse alla – TantsuGeeni nodi!

TantsuGeen on teinud kõik oma merchi sellise, et sul oleks trennis käimine veelgi mugavam ja praktiline ning lisaks näevad need ägedad välja!

Osta endale või kingi sõbrale või lapsele – sobib kõigile ;)

 

Riidest kandekott mõõtudega38x42cm, sangade pikkus 65cm. Materjaliks must orgaaniline puuvill ehk ökosmöko 

Desovahend – ülimugav sprei! Kasutusvalmis käte desinfektant on värv- ja lõhnainevaba ning kätele kandes kuivab kiiresti. Lisaks sisaldab käenahka pehmendavaid komponente. Ja päriselt ka – see on parim deso turul!

Ülimugav mikrofiiber rätik, kokkuvoldituna läheb väikseks ning kuivatab hästi. Saadaval kahes suuruses: suur 70x140cm / väike 50x30cm

BPA vaba joogipudel – BPA-vaba joogipudel on trenni kaasa haaramiseks väga mugev, sest pudelil on ka väike sang ning ühtlasi on võimalus ka filtrisse panna erinevaid värskeid puuvilju/marju :)

Spordikott: kaks erinevat kandmisviisi, suur sang üle õla ja väiksemad käes hoidmiseks. Ees pikk sahtel, eraldi jalanõude sahtel küljel, võrk ees, sees eraldi lukuga sahtel. Mustast vetthülgavast (dussialla siiski ära mine sellega) materjalist superkott!

Unisex musta värvi pusa – orgaaniline puuvill, ees tasku, kapuutsiga. Taga ja kapuutsil TantsuGeeni logo, lisaks saab ka eritellimusel väikse lisatasu eest lasta oma grupi nimi või muu sõna ette lasta printida. Pusat ettetellimisega.

 

Lisainfo ja tellimine aadressilt:  nodi@tantsugeen.ee või stuudios kohapeal.

TG_mant