FITNESS-TRENNID SUVI 2018

FITNESSTRENNID JA NENDE PAKETID 15.MAI – 20.AUGUST 2018

Kui soovid treenida mõnusas hubases trennikodus otse südalinnas ja seda otse loomulikult mõistlike hindadega ning ilma kõiksuguste siduvate lepingute ja liitumistasudeta, siis oled oodatud tantsu- ja fitnessklubisse TantsuGeen ☺!

  • 15.mai – 22.august saab soetada AINULT 5x kaarte, mille maksumus tavapärase 35.- asemel on suvel 30.- ning kõikide kaartide kehtivusaeg on kuni 26.august 2017! Seda lihtsal põhjusel – trenne on suveperioodil kordades vähem!
  • TRENNIHOOLIKU ERIPAKKUMINE – kuu aega piiramatus koguses trenne endiselt 55.- (loe kindlasti ka edasi☺)! Kui soovid suvel treenida kuu jooksul rohkem kui 10x, siis meie vastutame selle eest, et saaksid seda teha ENDISELT soodsalt ☺! Nimelt kui oled soetanud endale juba 1 kalendrikuu vältel kaks 5x kaarti, siis ülejäänud ükskõik mitme korra eest Sul enam tasuda ei tule!
    NB! Kui asud soetama teist kaarti ja soovid seda teha läbi meie e-poe, siis võta ühendust trennitasu@tantsugeen.ee, sest teine 5x kaart ühe kalendrikuu jooksul on hinnaga 25.- ning see annab Sulle automaatselt x kaardi asemel siis paketi “Treenin nii kuis jaksan”!

NÄIDE: Soetades 5.juunil 5x kaardi ning teise nt 15.juunil ning kõik need korrad on juba 20ndaks juuniks kasutatud, siis 20.juuni – 5.juuli Sul enam uut kaarti soetada ei tule ning saad käia kõik korrad 5.juulini TASUTA. Sellisel juhul aga KINDLASTI palun anna teise kaardi soetamisest teada trennitasu@tantsugeen.ee :)!

  • SUVEL TULEB KINDLASTI BRONEERIDA, SEST trenn toimub siis, kui 2h enne trenni on koha broneerinud vähemalt 4 inimest. Trenni toimumises/mitte toimumises tuleb KINDLASTI ise veenduda. Isegi kui broneerimissüsteem saadab meeldetuletuse trenni toimumise kohta (see on kahjuks automaatne kellaja meeldetuletus ka siis, kui 4 inimest koos ei ole), siis tuleb alates 2h enne trenni kindlasti ISE üle vaadata ning toimumises veenduda ☺
  • NB! Kui oled broneerinud koha, aga trenni ei tule ning jätad broneeringu tühistamata, siis arvestatakse see KÄIDUD KORRANA (eranditult kõikide selliste kordade korral)!
  • Tutvu kindlasti enne trenni tulekut meie kodukorra reeglitega SIIN
  • Enne esmakordset TantsuGeeni tulekut kontakteeru kindlasti info@tantsugeen.ee või helista ühele nendest numbritest 53413790 (Regina), 53446749 (Kristina), 5055756 (Monika).
  • Järgmise kuu trennid avaldame eelmise kuu keskpaigaks, sõltudes trennide täituvusest ☺