Rica Tsirk

Minu tantsuteekond algas iluvõimlemisega, kui olin 6-aastane. Tegelesin sellega päris mitmeid aastaid, mis andis minu edasisele tantsuteele tugeva põhja. Kaheksa aasta eest avastasin enda jaoks tantsimise, kui alustasin trennidega Tartus Tähtvere Tantsukeskuses. Aastate jooksul olen tutvunud paljude erinevate stiilidega nii enda põhitrennides kui ka erinevatel workshop’idel eesti ja välismaa tantsijate juhendamisel. Põhiliselt olen keskendunud just showtantsule, tänavatantsule, kaasaegsegsele ja broadway jazz tantsule. Olen arendanud ennast nii tantsutehnikas kui ka lavalises performance’is.

Oma loomingut olen edasi andnud Tartus nii asendustundide ja workshop’ide näol, kui ka olin aasta aega tantsulise huviringi juhendada Tartu Hansa Koolis. Tantsuliste oskuste ja teadmiste edasi andmine on miski, mis tekitab minus tohutut energiat ja rõõmu.

Kirg esinemise ja tantsude loomise osas on mul olnud suur juba ajast, mil kõndima õppisin ja olen õnnelik, et saan enda aastate jooksul õpitud kogemusi jagada edasi uutele tantsusõpradele.