Regina Evert-Tammistu

Olen litsenseeritud võistlustantsutreener, zumba instruktor ja piloxing instruktor. Hakkasin tantsima 12.a.alates ja teen seda siiani. 15a. tagasi hakkasin tegelema lisaks soolo-tantsudega. Olen Viljandi rajooni (nüüdsel ajal maakond) noorte meister 100m jooksus, 400m jooksus, 110m tõkkejooksus ja 410m tõkkejooksus. Tegelen ka õhtujuhtimisega MC (pulmad, sünnipäevad, firma üritused, stiilipeod, jaanipäevad, jõulupeod jne), kus pakun tantsuõpet ja/või esinemisi. Nii, et kõik mu tegemised ja toimetamised on seotud tantsimisega.

2013-2016.a. Hollandis elades olin nii tantsu- kui fitnestreeneriks Tino Hoogendijk Holy spordiklubis ja koolis O.B.S.`t Spectrum. Õppeasutuses, Eesti Kool Hollandis, olin laste liikumisõpetaja ning vabatahtlikuna organisatsioonis Special Olympic (EESC) vene-inglise tõlk.

Mulle meeldivad väljakutsed, eriti need, mis on õpetamisega seotud. Entusiasmi ammutan uutest kogemustest, nende jagamisest ja tänust, mis avaldub trennis osalejate väsinud kuid õnnelikes naeratustes :)

Regina tunnid TantsuGeenis: Piloxing, Piloxing Barre, Zumba®, STRONG