Mai-Liis Kivistik

Minu elufilosoofiat iseloomustab mõte, et SINA ise oled enda põnevaim projekt. Pool mu elust kulges tippspordi, võistlustantsu rada, kuid sporditrauma tõttu, mis kulmineerus operatsiooniga, pidin ülikooli minnes oma valikud ümber mõtlema ning lõpetasin koreograafia asemel hoopis Eesti Infotehnoloogia Kolledži. Tantsumaailmast hinge jäänud tühjusetunne pani mind katsetama erinevaid liikumisviise ja treeninguid, et leida midagigi sobivat.

Teadlik enesearengu teekond suunaski mu 2013. aastal jooga ja teraapiamaastikule ning tänu sellele olen läbinud erinevaid koolitusi ning otsinud vastuseid mitmetele sisemistele küsimustele, mis omakorda on süvendanud minus loodusravi usku. Olen elukestev õppija ning täiendanud end arvukatel jooga, enesejuhtimise, mindfulnessi ja terviseteemalistel kursustel nii Eestis kui välismaal.

Oman rahvusvahelist joogatreeneri paberit RYT 200 ja ma armastan näha, kuidas minu õpilased iseenda võimeid matil avastavad. Kõik eelnev on mind viinud looma Eesti looduse ja jooga sümbioosi brändi MaiWistik all. Rohkem infot leiad: http://maiwistik.eu/