Laura Eljas

Liikumine on alati minu elus suurt rolli mänginud kuid varasemas nooruses pigem korvpall, ujumine, kergejõustik jms 😊 Tantsimise juurde jõudsin puht juhuslikult, olles siis kusagil 13.aastane kui sattusin nägema showgrupp Vikerkaare kontserdi lavaproovi ning olin pm sekundiga “müüdud” ja sealt edasi sai alguse minu kustumatu armastus tantsu vastu. Vikerkaares tantsisin mitmeid aastaid ning sealt edasi viis mind tee DanceActi, ClubFreestyle trennidesse, kus olin nii Monika kui ka Regina trennides aktiivne trennitaja. Olen proovinud paljusid erinevaid tantsustiile ja tunnen, et ClubFreestile ning showtants on just see, mis mind kõige rohkem inspireerib ning käivitab.

TantsuGeenlane olen olnud selle loomisest peale ning suurim rõõm on olla nüüd osa sellest suurest tantsuperest ning asuda jagama oma oskusi/teadmisi ka teiste tantsuarmastajatega.

 Oman suurt lavakogemust ning mul on olnud võimalus esineda suurfestivalide lavadel, teha koostööd paljude Eesti tuntud artistidega (2QS Production – Vice Presidents, Nancy, Kuldne Trio jne.) kui jagada lava ka vanakooli välisartistidega (Ottawan, Hermes House Band & Lou Bega, Baccara jne.)

Tantsimine on minu zen zone 😊 Tule ja zennime koos ja seda siis suure naeratusega ning ikka ägedate tantsusammude saatel.