Kaisa Torn

Nii kaua kui ma end mäletan, olen olnud suur spordi- ja tantsufänn. Oma tantsu ja trennikogemused olen saanud, käies aastaid erinevates trennides:

Gabriele Moe- ja Tantsukool 8a, Kalev  Spordikooli / kergejõustik 6 a, Pärnu Ülejõe  Gümnaasiumi  akrobaatika  3 a, Pärnu Spordikooli  / võrkpall  7 a, Tallinna University Meistership team 2 a, Sparta rahvaliiga/Peetri  rahvaliiga (võrkpall), Tallinna Ülikooli tantsutüdruk, Tantsugeen / Club freestyle  3a  / Contemporary Jazz 1a /Chairdance 1a

Paralleelselt teiste trennidega olen end treeninud regulaarselt ka jõusaalis. Sellest kõigest ajendatuna tuli otsus end selles suunas arendada ja professionaalsel tasemel tegelema hakata. Nüüdseks olen omandanud Tallina Ülikooli kehakultuuri bakalaureuse kraadi. Olen lõpetanud FAF Fitness Academy of Estonia  personaaltreeneri erialal ja Annely Sootsi erakooli, olles nüüd ka diplomeeritud toidunõustaja. Uued teadmised annavad suure eelise inimese personaalseks nõustamiseks ehk klient saab ühelt inimeselt teadmised nii toitumises kui ka treeningvaldkonnas.

 

Olen täiendanud end järgmiste koolitustega :

2016    Eesti Toitumisnõustamiskeskuse Rakubioloogia koolitus (lihaskoe füsioloogia, luukoe füsioloogia)

2016  Maire Vesingi  / Gluteeni- ja piimavabad /  “Tervise hoidmise toidud”

2016   Eesti Toitumisnõustamiskeskuse Seerakkude töö ja funktsioneerimine

2016   Eesti Toitumisnõustamiskeskuse   Meeste ja naiste fertiilsuse ja seksuaalsuse teemal läbi sugurakkude toimimise ja nende toetamise läbi toitumise ning elustiili

 

Püüan olla treener, kes oma positiivse energia abil soovib motiveerida ja julgustada inimesi sportima. Nagu öeldakse, terves kehas on terve vaim, nii soovin ka mina, et treeningtund, annaks kehale mõnusa koormuse ja tooks mõtetesse rahu.

Kaisa tunnid TantsuGeenis: LaheLihasHooldus, KõhtSelgTuhar