Kadri Heinloo

Alustasin liikumise ja tantsimisega 7 aastaselt, kui kooli minnes liitusin Pärnus rahva- ning karaktertantsu kollektiiviga, milles olin osaline 11 aastat. Selle aja sisse mahtus mitu Tantsu- ja Laulupidu ning hulgaliselt esinemisi nii meil kui mujal.

Keskkoolis käies, treenisin 3 aastat Laine Mägi Tantsukoolis, mis samuti andis võimaluse eneseväljenduseks tantsu kaudu mitmetes projektides, sealhulgas mõningates suvelavastustes.

Peale kooli lõpetamist, astusin Tallinna Ülikooli koreograafia erialale, kus suurimateks mõjutajateks olid minu õpetajad Mait Agu, karaktertantsu pedagoog Ülle Tomingas, Eesti tantsu õpetaja Angela Arraste, balleti õpetaja Juta Lehiste. Hiljem kaasaegse tantsu pedagoogid Renee Nõmmik ja Tiina Ollesk.

Ülikoolis õppides, tekkis vahele paus, kus töötasin 5 aastat tantsijana Ester Hellermaa Tantsuagentuuris laevadel, trupis Lions and Skygirls.

Samuti olen töötanud tantsuõpetajana Almer Jansu Tantsustuudios, Stuudio 99, jne.

Pilates tehnikaga sain esimese kokkupuute Britt Timusk-Kalbusega koos treenides. Sealt edasi juba aastal 2006 Tallinnas Method Putkisto ja EFTE ( Estonian Fitness Trainers Education ) korraldatud Pilates tehnika koolitusel. Sellele järgnevatel aastatel töötasin iseseisva õpetajana ning tegin ka koostööd nt. Tantsijalt Tantsijale projekti raames. Vahepealsetesse aastatesse mahub ka minu 3 lapse sünd. Mul on 11 aastane poeg ning peagi 7 aastasteks saavad kaksikud, poiss ja tüdruk. Kõik lapsed on samuti pärinud nn. „liikumisgeeni“. Vanem poiss mängib tennist, tüdruk tantsib Kaie Kõrb Balletistuudios ning kolmas laps, kaksikutest poiss jalgpalli.

Uuesti koolitan nüüd ennast nii mati- kui masinatehnikas Kaisa Marran Pilates Stuudios Corpus Pilates treeningprogrammi alusel korraldataval koolitusel alates 2014 aastast.

Olen hetkel läbinud nii mahuka anatoomia, kui professionaalse karjäärikujundamise programmi, kui ka Pilates matitehnika Foundation ( baastase ), L1 ning kohe ka L2 koolituse. Samuti olen omandanud Pilates masinatehnika Reformer/Cadillac Foundation ning L1 taseme.

Hetkel töötan Pilates õpetajana CitySpa spordiklubis ning enda Kadri Heinloo Pirita Pilates Stuudios.

Plaan on pidevalt ennast arendada läbi õpingute ning koostöö inimestega, kellega treenida ja trenni teha.

Teen seda, mida kõige enam armastan. Tahan aidata treenijatel leida tasakaalu.

Kohtumiseni trennis!

 

Kadri tunnid TantsuGeenis: Pilates