Greetel Joanna Võrk

Olen tantsuentusiast aastast 2003 ning praegu tegev tantsuõpetaja ja tantsijana.Lisaks iseenda mitmekülgsele tantsuhariduse teele olen lõpetanud DanceAct College’i tantsu ja koreograafia õppekava ning tunnustatud ETTLi poolt tantsuspetsialisti kutsetunnistusega (2017 ja 2019). ⁣
Minu teekond õpetajana on möödunud nii Tallinnas kui Tartus, nii laste, noorte kui täiskasvanutega, nii võistlevate, fännavate kui hobitantsijatega. Fookuses on olnud peamiselt kaasaegne ning jazztants ja tantsutehnika.
Oma teel olen kohtunud põhjalikumalt ja põgusamalt erinevate stiilidega balletist latinini ja house’ist afroni. Selle eest võlgnen tänu oma suurepärastele õpetajatele, eesostas Anastasia Kootiga. Minu südame võitsid varases teismeeas jazztants oma variatsioonides, ballett ja tantsutehnika. Just neid kolme žanrit on minu tundides ja käekirjas tugevalt tunda.

Tantsijana on mul selja taga aastaid võistluselu erinevatel Eesti tantsufestivalidel ning kogemus kolmelt IDO show- ja jazztantsu MMilt (2014, 2015, 2019). Samuti olen löönud kaasa tele- ja filmiprojektides (nt Eesti Laul, MyHits Awards, Tantsuhullus, Hedon Spa x Eesti Arhitektuuriliit) ning tantsulavastustes (nt “Minu rada”, “Inimene.Loom”, “X-punkt”).

Olen ennast täiendanud erinevate õpetamismetoodikate, anatoomia, esmaabi, jõutreeningu ning pilatese alal ning osalenud eri stiilide meistriklassides nii koduses Eestis, Londonis kui New Yorkis. Pidev edasi õppimine on mu jaoks loomulik ja hingele vajalik.