Carolin Taling

Kasvasin üles väikses linnas, kus trennideks olid vaid võrkpall, jalgpall ning kergejõustik. Käisin kõikvõimalikes sportlikes trennides, kuid noore tüdrukuna oli mul alati südamesoov tantsida ja esimese kogemuse tantsijana ja ka kohe treenerina saingi iseseisvalt oma kooli tantsuvõistluseks valmistudes. Panin kokku 6-liikmelise grupi, õpetasin neile kava ning tuli eduna järgnes ka võit.

Tartusse gümnaasiumisse astudes oli mul lõpuks võimalus liituda tantsugrupiga. Esimesel aastal Brilliance tantsugrupiga liitudes avastasin showtantsu ning kaasaegse tantsu.
Olen alati olnud võistlushimuline ning kirglik asjade suhtes, mida teen. Nii otsustasingi edasi liikuda suurema ampsu suunas. Pääsesin Rocki tantsutüdrukute gruppi ning treenisin imelise Elina Gorelašvili käe all 2 aastat. Need kaks aastat andsid mulle kui tantsijale tohutult. Oppisin tantsutehnikat, tutvusin erinevate stiilidega, sain tohutult inspiratsiooni ning väga hea füüsilise võimekuse(selle all mõtlen tantsuline võimekus, flexibility, kiirus, koordinatsioon, saltod ja muud trikid :D).

 

Kuna ladina muusika on olnud südames juba noorest east, siis ülikooli tulles otsustasin hakata õppima ladina tantse. Siiani olen seda maailma avastanud mõned aastad ja ikka veel ei saa küllalt. Üsna pea hakkasin ka treenima Asya Sonina tantsugrupis ning siiani tantsin tema loodud grupis LadyLike.
Senini olen ladina tantse käinud lisaks Eestile õppimas erinevates riikides nagu Lätis, Leedus, Poolas, Saksamaal, Portugalis, Horvaatias ning Türgis, kuhu on kokku tulnud parimatest parimad treenerid üle maailma.
Olen assisteerinud maailmas tuntuid ladina artiste nagu Patrick Keskya, Asya Sonina, Nemanja Sonero ning Sorush Leon Alikhani. Mitmed koostööd on veel varsti tulekul.

 

Väga sageli küsitakse minult, mida ma tarbin, et nii rõõmus alati olen. Vastus: tants ja ingveritee meega. Võin kindlalt öelda, et tants on midagi, millest enam lahti öelda ei saa, kui jala juba sinna maailma tõstad. Tants on minu energiaallikas ja füüsilise vormi saladus, mind kasvatanud ning kokku viinud kõige imelisemate ja positiivsemate inimestega.