Britt Kõrsmaa

Tantsimisega hakkasin tegelema juba lapsena, alates teisest klassist kui astusin Ants Taela tantsukooli peotantsu õppima. Sellest ajast saati olen tegelenud paljude erinevate stiilidega, nagu näiteks: showtants, stepptants, jazz, broadway jazz, streetjazz, contemporary jazz, house, ballett, kaasaegne tants jm. Muuhulgas õppisin sellistes tantsukoolides nagu ETA Stuudio ja Prodance. Olen põhjalikult tegelenud ka jooga ja pilatesega.

2006-2008 aastatel tantsisin Eesti suurimates muusikalides: Fame, Fantoom ja Nii on meil moes. Seejärel õppisin Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal kaasaegse tantsu suunal.

Viimased paar aastat olen töötanud tantsutreenerina mitmetes erinevates tantsustuudiotes. Paralleelselt õpetamistööle, tegutsen aktiivselt ka tantsijana nt. Eesti Tantsuagentuuri revüüteatris “Starlight Cabaret”, Rahvusooper Estonia muusikalis “Pipi Pikksukk”, Dance Factory koosseisus showprogrammides laevadel ning Utopia Entertainment’i trupis. Lisaks eelnevale, löön kaasa igasugustes muudes tantsuprojektides, nii tantsija kui koreograafina. Hilisematest näiteks Liis Lemsalu uues showprojektis.

 

Britti tunnid TantsuGeenis: Contemporary Jazz