Berit Silvia Kondratjev

Leidsin oma tee tantsuni juba lasteias, kus minu lemmiktantsuks oli Macarena. Koolis jätkus minu huvi ja alustasin aeroobika/showtantsu trenniga. Seejärel hakkasin otsima uusi väljakutseid ja olen aastate jooksul treeninud erinevates stuudiotes, omandanud erinevaid stiile (hip hop, peotants, ragga, new style, jazzfunk, burlesque, krump) ning olnud ka showtantsu ja hip hop treener. Pidevalt täiendan end erinevates töötubades (voguing töötoad: Mother Leo Melody, Lasseindra Ninja, Aviance Milan, Barbara Karma, Helen Ultra Omni, Lucy Liu Ninja, Dmitry Bonchinche, Zero Melody, Kendall Miyake-Mugler jt).

Olen võistelnud erinevatel rahvusvahelistel linetantsu võistlustel (nt 2009 Baltimaade meister Social Teen kategoorias, 2015 WCDF Lithuanian open Newcomer III koht, 2016 BCWDC Newcomer II koht), võistelnud kohalikel tänavatantsu võistlustel (nt 2012 Baltic Session Krump veerandfinaal, 2015 Tallinn Checks Styles Vogue poolfinaal) osalenud Vogue ballidel (2014 Theatre Vogue Ball, 2016 Bäm Ball Vogue performance I koht & Runway I koht, 2016 Mini Vogue Ball, 2017 Look At Me Ball poolfinaal Hands Performance). Oman ka hulgaliselt esinemiskogemusi erinevatelt üritustelt (sh 2016 Seppälä sünnipäev koos õpilastega, erinevad vabaõhuüritused, töötubade läbiviimine). Olen ka 2017 aasta seisuga Eesti meister linetantsus Newcomer kategoorias.

Miks Vogue? 2012. aastal avastasin enda jaoks Vogue tantsu ja pean seda endale kõige südamelähedasemaks, sest see on aidanud kasvatada enesekindlust ja andnud võimaluse end kehastuda kelleks iganes ja lasta fantaasial lennata. Tants on alati olnud osa minu elust ja ma ei saaks ega tahaks kunagi tantsimist lõpetada!

Tants vürtsitab argielu, seega ootan teid kõiki julgelt Vogue’ima! :)

 

Beriti tunnid TantsuGeenis: Voguing