Anne-Ly Võlli

Juba lapsena olin püsimatu hing ja silkasin ringi rohkem poiste kui tüdrukute seltsis. Koolitee igapäevaseks saatjaks olid kergejõustiku trennid ja hiljem ka TSIK. Liikumine ning sport on jäänud minu hobideks sellest ajast saati.

Kultuuri- ja sporditöö spetsialistina Kesk-Eestis, tuli käivitada ja hoida inimeste huvi liikumise ning spotliku tegevuse vastu. Nagu alati napib sellistes kohtades inimesi ja raha. Nii tuligi ise paljud asjad ette võtta, käima lükata ja elus hoida. Nii ma siis olengi  juba 2003. aastast juhendanud erinevaid spordi- ja liikumisringe. Olen olnud laste ujumisõpetaja, 13 aastat vesiaeroobika juhendaja, andnud jõu- ja lihastrenne Kesk-Eesti väiksemates kohtades ja abistanud Cestants Tantsukooli tantsutundide andmisel.  Selle kõige kõrvalt võitis aga südame bodyART  ja just Dynamic. BodyART treeninguid olen juhendanud Tartu spordiklubides, Lähtel ja Palamusel.

Olen vabatahtlik mere- ja järvepäästja . Hetkel omandan massaažiterapeudi kutset ja soovin edaspidi keskenduda just taastus- ja ravi protseduuridele. Oma vaba aja veedan koos kõige kallimatega – ikka perega.

 

Anne-Ly tunnid TantsuGeenis: Kaalukad, ABM (Abs, body & mind), laste bodyART