Anja Kägo

Sport tuli minu ellu kui olin 5 aastane ning alustasin iluvõimlemisega. 12 aastaselt hakkasin mängima sulgpalli ja teen seda siiamaani suure rõõmu ja naudinguga, kuid  nüüd juba treeneri rollis kuna mitme raske trauma põhjusel olin sunnitud loobuma ise võistlemisest.
Ma armastan sporti ja sellest tingituna tuli ka otsus end rohkem harida ja minna õppima Tallinna Ülikooli. Oman kehakultuuri bakalaureuse kraadi ja olen sulgpalli treener, EKR V tase.  Olen lõpetanud ka Annely Sootsi tervisekooli, olen töötanud personaaltreenerina ning mul on ka võrratud kogemused olles kehalise kasvatuse õpetaja. Kõik see kokku, on teinud minust selle, kes ma olen praegu – rühmatreener ja treenerite koolitaja.
Tänaseks olen ma oma elu pühendanud tervislikule eluviisile ning parema elukvaliteedi loomisele. Antud teemal tunnen end nagu kala vees ja olen kindel, et olen pühendunud õigele asjale, sest teen seda kogu oma südamega ja see on minu kirg. Usun, et seda tunnevad ka inimesed minu trennides, sest just seda ütlevad nende emotsioonid. :)
Arvan, et trenni teha tuleb naudinguga ja võtta treeningut kui töörista, mis aitab tavaelu paremaks muuta. Iga inimene suudab leida endale füüsilise tegevuse mis on just tema maitse järgi, mis paneb teda särama ja suurepäraselt tundma.

HAVE FUN. GET FIT. NEVER QUIT.

Anja tunnid TantsuGeenis: Yoga abs&core + meditation