STRONG by Zumba

Strong by Zumba on muudest zumbastiilidest täiesti eraldiseisev fitnesstreening, mis ei toetu otseselt tantsulisele koreograafiale. Treening toimub küll muusika saatel aga vastupidiselt nii-öelda “tava-zumbale”, kus koreograafia ehitatakse üles vastavalt muusikale, on Strong by Zumba puhul muusika kujundatud just spetsiaalselt liigutuste järgi. Muusika kujundamisel on hoolikalt jälgitud, et see harmoniseeruks ideaalselt liigutustega.

Selline ülesehitus on fitnessmaailmas revolutsiooniline – Strong by Zumba intervalltreeningus (HIIT) on kõrge intensiivsusega kardiotreening ja selle vahepealsed madala intensiivsusega harjutusted oskuslikult muusikaga sünkroniseeritud. Selliselt kasutab antud fitnesstreening ära töövõimet ja motivatsiooni, mis tekib harjutuste tempo sünkroniseerimisel rütmiga ning võimaldab seeläbi treenijal ületada tavatreeningul tekkida võivaid psühholoogilisi tõrkeid. Nii saavutatakse tulemusi igal juhul ja tihti kiiremini kui tavatrenniga. Trenn on 60 min pikk.

RIIETUS/JALANÕUD:
Mugavad sportlikud riided ja spordijalanõud (soovituslikult toning toss või fitnessjalats). Kaasa higirätik ja veepudel.

sdsdf ReginaE

Regina Evert-Tammistu

Loe rohkem
Broneeri treening