STRONG Nation™

Strong Nation™ on muudest zumbastiilidest täiesti eraldiseisev fitnesstreening, mis ei toetu otseselt tantsulisele koreograafiale. Treening toimub küll muusika saatel aga vastupidiselt nii-öelda “tava-zumbale”, kus koreograafia ehitatakse üles vastavalt muusikale, on Strong Nation™ puhul muusika kujundatud just spetsiaalselt liigutuste järgi. Muusika kujundamisel on hoolikalt jälgitud, et see harmoniseeruks ideaalselt liigutustega.

Selline ülesehitus on fitnessmaailmas revolutsiooniline – Strong Nation™ intervalltreeningus (HIIT) on kõrge intensiivsusega kardiotreening ja selle vahepealsed madala intensiivsusega harjutusted oskuslikult muusikaga sünkroniseeritud. Selliselt kasutab antud fitnesstreening ära töövõimet ja motivatsiooni, mis tekib harjutuste tempo sünkroniseerimisel rütmiga ning võimaldab seeläbi treenijal ületada tavatreeningul tekkida võivaid psühholoogilisi tõrkeid. Nii saavutatakse tulemusi igal juhul ja tihti kiiremini kui tavatrenniga. Trenn on 60 min pikk.

RIIETUS/JALANÕUD:
Mugavad sportlikud riided ja spordijalanõud (soovituslikult toning toss või fitnessjalats). Kaasa higirätik ja veepudel.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 44
sdsdf IMG_20200803_003727_2
Broneeri treening