Nia

Nia on hoogne ja rõõmus tantsutrenn, mis õpetab oma keha kuulama ja liikuma „oma keha moodi“. Nia liikumistehnika õpetus põhineb teadmisel, et inimese keha on disainitud nii intelligentselt, et liikudes ja liigutades saab inimene avastada, avada, vabastada ja tunnetada oma keha potentsiaali nii, et ta oleks terve, kasutades selleks lihtsalt oma kehatunnetust.

Nia trenn tasakaalustab Sinu meeli ja tuunib Sinu keha! Igast trennist saad mõtestatud tantsimiskogemuse, energia, mõtteselguse ja tasakaalus emotsioonid.

Nia on kardio-tantsuline treening, mis kombineerib 52 lihtsat sammu tantsuliste, idamaiste võitluskunstide ja keha ravivate tehnikatega, et saaksid tunni ajaga vormi oma keha, vaimu, hinge ja meeled. Ja seda mitte läbi keha pingutamise, vaid pideva teadliku lõõgastamise, mida võimaldab treeningu üks peamisi mõjutegureid – hingamine!

Nia treening on paljajalu, mittepõrutav ja kohandatav individuaalsetele vajadustele. Pane selga kerged aeroobikariided ja ära tossusid kaasa vea, mäletad, oleme paljajalu :)

Lisaks kõigele on Nia trennis mõnusalt vaheldusrikas maailmamuusika, mis haarab Sind täiega kaasa!

Loe Nia kohta pikemalt www.nianow.com või www.niaeesti.ee

Ootan Sind Niasse!

RIIETUS/JALANÕUD:
Selga mugavad riided (aeroobika/fitness). Trenn toimub paljajalu.

Broneeri treening Broneeri treening