Näojooga – DISTANTSTREENING

Näojooga – vananemisvastane trenn näole :)!

Näojooga regulaarne praktiseerimine aitab tõestatult vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine üldse ülejäänud kere lihastest. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki igapäevaselt ei kasutata. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Kuna näo vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest, siis võib näojooga rutiinile pühendumisel muuta kogu nägu tugevamaks ja nooruslikumaks.

Pea meeles, et näojoogaks pole keegi liiga noor või vana. 

OLULINE! Enne näolihaste treenimist tuleks nägu meigist ja sinna kogunenud mustusest puhastada ning kanda sellele niisutavat salvi või kreemi.

Treener saadab hiljemalt 15min enne trenni registreerinute e-mailidele lingi, kus hakkab trenn ja ootab sind zoom-keskkonnas.

 

Trenni saab järele vaadata terve nädal ehk saad kodus iseseisvalt enda rutiini juurutada ning 1x nädalas treeneriga koos võtted üle vaadata või hoopis endale sobival ajal treeningut kodus sooritada.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 44
sdsdf
Broneeri treening