Latin Lustakad (5.-7.a) (40min)

See on tantsurenn väikestele, kus alustatakse soojendusega, seejärel tutvutakse ja õpitakse kuulama muusikat. Samm-sammult omandatakse Ladina-Ameerika tantsude põhisamme. Treeningu teises pooles tehakse õppimisele vahelduseks ka mängulisi harjutusi.
Trennis osalemise eelduseks on, et laps tunneks numbreid 1-10 ja teaks, kumb on parem ja vasak käsi/jalg.

Põhjalikumalt Latin Lustakate trennist nii palju, et ladina tants on üks parimatest stiilidest, kus nooruk saab end läbi tantsu väljendada ja ennast leida. See on parim viis kuidas kompleksidest vabaneda. See annab võimaluse ennast vabaks lasta, õpetab kuidas graatsiliselt ja ilusti liikuda, tõstab lihastoonust ja enesekindlust.Trenni tulnud laps unustab probleemid. Tänu tulevastele tantsu etendustele oskab ta säilitada sisemist rahu elu pingelistes olukordades. Nooruki muusikaline kuulmine areneb. Ta õpib arvutama muusikalises tähenduses.

Treener tantsib koos lastega kaasa ja tänu sellele tekib energia vahetus. Treener annab maksimumi  andes positiivset ja rõõmsat energiat. Tema ülesandeks on lastel tekitada huvi tantsu vastu. Ta soovib nad hea tujuga trenni tuleksid ja sealt lahkuksid. Trenn saab kohaks, kus nad end mugavalt saavad tunda , justkui üks suur pere ! :)

RIIETUS/JALANÕUD:
Selga mugavad (venivad) riided ja jalga sokid/sussid :)


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 44
Registreeri treeningule