Club Freestyle N (CFS N) (2x1h15min)

Club Freestyle on kaasaegne ja tantsuarmastajate seas tohutut populaarsust kogunud tantsustiil, milles põimuvad elemendid paljudest erinevatest tantsustiilidest nagu break-beat, house, hip-hop, jazz, showtants jne. CFS on klubitants selle otseses mõttes, mis tuleb kasuks nii neile, kes soovivad tantsuga professionaalsemalt tegeleda kui ka nendele, kelle sooviks on saada tantsust head energiat ja paremat füüsilist vormi.

CFS on väga intensiivne treening, mis annab nauditava füüsilise koormuse, kasvatab võhma, parandab koordinatsiooni ning rütmitunnetust. CFS superlahedad treenerid teevad kõik selleks, et trennist saada maksimaalselt head emotsiooni ja enesekindlust tantsupõrnadatel. CFS treeningstiil sobib nii meestele kui naistele.

CFS on välja töötatud kunagise Eesti tuntuima klubitantsija, Monika Tuvi poolt ja seda viljeletakse Eestis alates 2003 aastast.

RIIETUS/JALANÕUD:
Riietus olgu täpselt selline, millega ise tantsida soovid ja mugavaks pead. Jalga tossud või tennised, otsusta ise, peaasi, et on vahetusjalanõud :)


Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 45
sdsdf
Registreeri treeningule