Mirjam Aimla

Tants on minu jaoks elus edasiviiv jõud, mis aitab üle saada raskematest hetkedest ning muudab kõik hea veelgi paremaks. Olen olnud väiksest peale energiline ja sportlik, kuid tõelise tantsupisiku süstis minusse treener Regina Teino, kelle käe all olen juba 10 aastat Club Freestyle stiili tantsinud. Seetõttu mõistan, kui oluline roll on treeneril lapse huvide välja kujunemisel.
Põhistiili kõrvalt olen aastate jooksul käinud ka paljude teiste stiilide tantsutrennides, et oma oskusi täiendada. 2012. aastal osalesin Eesti-Rootsi vahelises hip-hop tantsuprojektis, mille tulemusena valmis Gotlandil ja Tallinnas etendunud tantsulavastus “Dancing on the Ringmur”. Lisaks olen tantsinud Brilliance Entertainment tantsugrupis, millega esinesime võrkpallimängudel ja ööklubides, ning olnud N-Euro taustatantsija. Tantsimise kõrvalt olen kogu oma elu tegelenud näitlemisega, mis on andnud mulle suurepärase lava- ja esinemiskogemuse.
Olen alati armastanud mängida ja lastega tegeleda. 16-aastasena olin Kullo Teatrikooli laagris abikasvataja. 2016. aasta suvel töötasin Rootsi kruiisilaeval mängujuhina, viies läbi kahetunnist lasteprogrammi eri rahvustest ning vanusest lastele. Nüüdseks on minust saanud tantsutreener ja lisaks TantsuGeenile, annan trenne ka erinevates lasteaedades.
Tantsimine on see, mis võimaldab mul ennast välja elada ja teeb mind alati kirjeldamatult rõõmsaks. Soovin samasugust elamust pakkuda ka oma “lustakatele tantsujalakestele”.