LatinDance & Show (7.-13.a)

LATIN Dance & Show on tantsutreening, kus lapsi/noori õpetatakse läbi tantsu end väljendama ja leidma.

Antud trenn annab võimaluse end vabaks lasta, õpetab kuidas graatsiliselt ja ilusa rühiga liikuda ning lisaks tõstab ka lihastoonust.

On juba katsetatud tõde, et trennis käiv laps omab rohkem enesekindlust kuna tantsimine ja trenn aitavad vabaneda kompleksidest, unustada probleemid ning trennis ja esinemistel omandatud oskused aitavad säilitada ka sisemise rahu pingelistes olukordades.

Laste ja noorte muusikaline kuulmine areneb ja nad õpivad arvutama muusikalises tähenduses.

LATIN Dance & Show trenn pakub mitmekülgsust just sellepärast, et trennid toimuvad kahes osas ehk ühes trennis (1x nädalas) õpitakse klassikalise võistlustantsu (Ladina-Ameerika tantsud) põhitõdesid/liikumist ja teises (1x nädalas), toetamaks ladina rütme, showtantsu ning lõpuks, kui need kaks ühendada, saab kokku korraliku poweriga kombo, millega valmistatakse ette, kes teab, võib-olla suurte lavade tulevasi tantsustaare :)

Igas trennis, tantsib treener lastega kaasa ja tänu sellele toimub energia vahetus. Treener annab endast maksimumi, et trennis oleks positiivne ja rõõmus energia. Treeneri eesmärgiks on lastes tekitada huvi tantsu vastu ja et trennisaal saaks kõigile kohaks, kus nad end rõõmsalt ja mugavalt tunda saaks ning alati tagasi tulla tahaksid :)


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 35

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 35

Aleksandra Tuzikova

Loe rohkem
Registreeri treeningule