Bhangra Beat

Bhangra treeningule tuleksid nagu lõbustusparki. Vastupandamatu eksootiline bhangra muusika annab sinu kehale ja vaimule tõeliselt meeleoluka energialaksu. Õppides humoorikaid tantsuliigutusi saame palju nalja kuid samas on need kombinatsioonid füüsiliselt üsna väljakutsuvaks aeroobseks fitnessiks …   Sobib ideaalselt nii meestele kui naistele.

Modernne bhangra tants tuleneb India Punjabi piirkonna traditsioonilisest meeste tantsust. Viimaste aastakümnete jooksul on bhangra  kiiresti levinud üle maailma. Praeguseks on  bhangra tants spetsiaalsete tantsugruppide saalidest jõudnud ka fitnessi saalidesse. Bhangra liikumine põhineb õõtsumisel ja hüppamisel, mis varieeruvad oma intensiivsuselt, rütmilt ja ülesehituselt. Väga olulist osa mängib ka kätetöö nagu Indiast pärit tantsudes ikka. Bhangra treeningutes tegeleme erinevate lühikeste kombinatsioonide õppimise  ja  tantsimisega, mis oma pideva kordusega annavadki treeningu aeroobse osa.  Aeg-ajalt  õpime juba tuttavatest kombinatsioonidest lühikesi, ca 1,5 minutilisi koreograafiaid.

 

RIIEUTS/JALANÕUD:

Treeningu riietuseks sobib mugav sportlik riietus, võib tantsida nii paljajalu, sussides kui ka spordijalanõudes.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt31641/domeenid/www.tantsugeen.ee/htdocs/wp-content/themes/tantsugeen/single-styles.php on line 35
Broneeri treening