Fitness

NB! Enne esmaskordset tulekut!

Enne esmakordset TantsuGeeni tulekut kontakteeru kindlasti info@tantsugeen.ee või helista ühele nendest numbritest 53446749, 53413790, 5055756.

KOHTUMISENI :)!

PROOVITRENN

Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida!

TASUTA

ÜKSIKTRENN

1x tasu

10.-

SUVE 5x SOODUSKAART

1x hind on 5x kaardi puhul 6.-. Kehtib juuni-august 2018! TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

TRENNIHOOLIKU ERIPAKKUMINE – kuu aega piiramatus koguses trenne endiselt 55.- (loe kindlasti ka edasi☺)! Kui soovid suvel treenida ühe kuu jooksul rohkem kui 10x, siis meie vastutame selle eest, et saaksid seda teha ENDISELT soodsalt ☺! Nimelt kui oled soetanud endale juba 1 kalendrikuu vältel kaks 5x kaarti, siis ülejäänud ükskõik mitme korra eest Sul enam tasuda ei tule! NÄIDE: Soetades 5.juunil 5x kaardi ning teise nt 15.juunil ning kõik need korrad on juba 20ndaks juuniks kasutatud, siis 20.juuni – 5.juuli Sul enam uut kaarti soetada ei tule ning saad käia kõik korrad 5.juulini TASUTA.

30.-

TREENIN NII KUIS JAKSAN

Kuu aega piiramatus koguses trenne. Kehtib 1 kalendrikuu. Ka siin puuduvad TantsuGeenis totrad aastalepingud, lepingutasud jms :)

55.-

"Hommik on õhtust targem!" 5x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 6.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

30.-

"Hommik on õhtust targem!" 10x kaart

1x hind on 10x kaardi puhul 5.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

50.-

"Hommik on õhtust targem!" 15x kaart

1x hind on 15x kaardi puhul 4.-. Kehtib 2 kalendrikuud ja AINULT varahommiku ja lõuna trennidele (trennid tööpäevadel algusega kuni 15.00).

60.-

5x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 7.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 1x nädalas trennis on kuutasu 28.-  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

35.-

10x kaart

1x hind on 10x kaardi puhul 6,50.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 2x nädalas trennis on ühe kuu tasu seega 52.- (jagades korrad ära kahe kuu peale, on ühe kuu tasu 32,50.-)  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

65.-

15x kaart

1x hind on 15x kaardi puhul 5.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel ja kellaaegadel. Näide: Käies 2x nädalas trennis on kuutasu seega 40.-  ning TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

75.-

MAKSETINGIMUSED (küsimuste korral kirjuta trennitasu@tantsugeen.ee)

Tantsu- ja fitnessklubis TantsuGeen ei ole tüütuid aastalepinguid! Olles ise sõbralikud ja vastutulelikud, eeldame me kõigilt TantsuGeeni osalejatelt maksetingimustest ning kodukorrast kinnipidamist.

SOODUSTUS: TopeltGeen -15%! Käies nii tantsu– kui fitnesstundides, kehtib Sulle  TopeltGeeni soodustus -15%. NB! Ei rakendata koos teiste soodustustega ning siis kui tasud üksiktrenni alusel! Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen!

Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen.

 • NB! Trenn toimub AINULT SIIS, kui eelnevalt on vähemalt 2h enne konkreetse treeningu tundi broneerinud koha vähemalt 4 inimest ! Trenni toimumist/mittetoimumist peab ise kindlasti eelnevalt kontrollima! 
 • Meil on veidi pisem, aga see-eest hubane trennikodu, seega meil administraatorit ei ole. Kui jääd millegagi kohapeal hätta, siis küsi julgelt – treener või õpilane aitab :)
 • Kõikidesse rühmfitness ning keha ja meel trennidesse tuleb eelnevalt broneerida koht. Selleks mine: TUNNIPLAAN – FITNESS.
 • Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida.
 • Trenni tulles peab KINDLASTI olema eelnevalt trennitasu makstud või siis tegema seda kohapeal, soetades kas korrakaardi, makstes paketi eest või makstes üksiktrenni alusel ENNE TRENNI. Kohapeal saab trenni eest tasuda AINULT sularahas. 
 • Trenni broneerimine/broneerimise tühistamine on võimalik kuni 2 tundi enne soovitud trenni algust. 
 • Trenniga liitumine ilma eelneva broneerimiseta on võimalik vaid juhul, kui valitud trennis on kohapeal veel vabu kohti.
 • Kui oled broneerinud koha, aga trenni ei tule ning jätad broneeringu tühistamata, siis arvestatakse see KÄIDUD KORRANA (eranditult kõikide selliste kordade korral)!
  NB! Sama kohustus kehtib ka siis, kui oled soetanud “Treenin nii kuis jaksan” paketi ning sellisel juhul lisatakase SINU JÄRGMISELE KAARDILE/PAKETILE IGA BRONEERITUD KORRA EEST 5EUR, mille broneeringut Sa õigeaegaselt ei tühistanud ning kohale ei tulnud!
 • Kui trenn jääb ära, sest 4 inimest ei olnud kohta broneerinud 2h enne trenni, siis Sinu broneeritud kord ei lähe käidud korrana kirja – tühistame selle ise ära!
 • Trennide eest tasumine toimub 5x, 10x, 15x või paketi “Treenin nii kuis jaksan” alusel kohapeal treenerile sularahas  või pangaülekandega.  Pangarekvisiidid on maksetingimuste lõpus.
 • Üksiku trenni eest tasumine toimub ainult ENNE TRENNI SULARAHAS.
 • 5x, 10x ja 15x kaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud. Treenin nii kui jaksan paketi kehtivusaeg on 1 kalendrikuu. 
 • Kuna meil puuduvad korrakaardid füüsilisel kujul, siis käidud kordi saad kontrollida läbi meie kodulehe minnes TUNNIPLAAN – FITNESS – MINU BRONEERINGUD (olles alati koha eelnevalt broneerinud).
 • Kaartide kehtivusaega pikendada ei ole võimalik! Kõikide korrakaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud alates päevast, millal olete kaardi ostnud ning TreeninNiiKuisJaksan paketi kehtivusaeg on 1 kalendrikuu. Näide korrakaartide puhul: kui kaart on ostetud 25.11.2015, siis kehtib see kaart kuni 25.01.2016 (sõltumata kuupäevade arvust vms). Näide “Treenin nii kuis jaksan” paketi puhul: kui kaart on ostetud 25.11.2015, siis kehtib see kaart kuni 25.12.2015.
 • Osaledes treeningutes tuleb kinni pidada TantsuGeeni kodukorrast ja maksetingimustest!
 • Trennitasusid ei tagastata ega tasaarveldata.
 • Küsimuste või arve soovi korral saada e-mail trennitasu@tantsugeen.ee.
Tantsu- ja fitnessklubi TantsuGeen pangarekvisiidid:
SAAJA: JustDanceCenter OÜ
PANK (vali sobivaim):
·      SEB: EE521010220117488013
·      SWEDBANK: EE212200221053068276
SELGITUS:
·      Tasumise kuupäev
·      Kas tasud 5x, 10x, 15x kaardi või “Treenin nii kuis jaksan” paketi eest
·      Õpilase nimi, kui see ei lange kokku maksja nimega
Näide: 01.11.2015, 15x kaart, Kati Karu